Wyposażenie

Nasze wyposażenie

Staramy się żeby nasz gabinet był nowocześnie wyposażony:

Hyperion X9

Hyperion X9(tomograf 3D) -To urządzenie umożliwiające nam wykonywanie tomografii komputerowej do celów diagnostyki szczękowo-twarzowej i laryngologicznej . Służy do planowania leczenia implantologicznego szczególnie w skomplikowanych i trudnych przypadkach. Urządzenie to wykonuje także cyfrowe zdjęcia panoramicznne i cefalometryczne do pomiarów w ortodoncji .

Lorem ipsum dolor

RTG cyfrowe (radiowizjografia) - umożliwia natychmiastowe uzyskanie zdjęcia na monitorze komputera bez konieczności długiego oczekiwania na wywołanie zdjęcia na kliszy. Dzięki wykorzystaniu specjalnego czujnika można ograniczyć szkodliwe promieniowe prawie do zera. Dawka promieniowania, którą naświetlamy pacjenta jest nawet dziesięciokrotnie mniejsza niż przy wykonywaniu klasycznego zdjęcia na kliszy. Pracujemy na sprzęcie firmy MyRay.

<
Lorem ipsum dolor

Kamera wewnątrzustna - umożliwia nam dotarcie do trudno dostępnych miejsc i ich ocenę pod dużym powiększeniem co jest bardzo przydatne np.przy wykrywaniu próchnicy zębów. Możemy dzięki niej pokazać pacjentowi co dzieje się w jego uzębieniu a także ukazać wyniki naszego leczenia.

Lorem ipsum dolor

The wand - sterowane komputerowo urządzenie do wykonywania znieczuleń ,dające możliwość przeprowadzenia zabiegów całkowicie bezboleśnie

Lorem ipsum dolor

Mikromotor endodontyczny do maszynowego opracowywania kanałów korzeniowych z elektronicznym pomiarem długości kanału